Socialinė adaptacija kaip pagrindas siekiant finansinės ir socialinės sėkmės

    Socialinė adaptacija kaip pagrindas siekiant finansinės ir socialinės sėkmės

    Vedantysis gydytojas – aukščiausios kategorijos psichologas Vitalij Bogdanovič (Rusija, Sankt Peterburg), autorinės mokyklos Сэбе и людям“  įkūrėjas ir vadovas,  Maskvos M. A. Šolochovo valstybinio universiteto, Sankt Peterburgo filialo psichologijos katedros dėstytojas, Rusijos Mokslų Akademijos  premijos laureatas (darbas – pakitusios sąmonės būklių tyrimai). Keturių specializacijų gydytojas. Autorius daugiau nei 49 knygų, kurių tiražas viršijo 1 000 000 vnt.

                                                     Menas gyventi kintančiame pasaulyje

    Jūs tikriausiai tikitės, jog aš seminaro metu pateiksiu absoliučią sėkmės formulę? Ne. Ir dar kartą ne. Tiksliau ji egzistuoja, bet kiekvienam ji unikali ir individuali, kaip ir pats žmogus, jo norai, mintys, svajonės ir prasmės. Jei norite savarankiškai pasiekti realios, tikros sėkmės sau – išmokti padėsiu. Norite? Tuomet kviečiame. Seminaras skirtas būtent tam. Jis apie tai, kaip savyje sukurti erdvę, kuri atsakinga už asmeninę sėkmę, už sveikatą ir pinigus, kaip panaudoti kaip resursą savo siekiams viską kas mus supa aplinkui. Apie tai kaip eiti per gyvenimą negriaunant barjerų, o tiesiog juos peržengiant, pertekant iš vienos veiklos sferos į kitą, kas ir sudaro transferingo esmę. Pats principas žinomas pasaulyje ne vieną tūkstantmetį, jis įvairių epochų laikais buvo vadinamas skirtingais vardais, jo esmė tame, jog reikia būti sinchronišku, rezonanse su ta sfera su kuria mes sąveikaujame, ar į kurią mes įeiname. Transferingo esmė – gebėjimas visur būti «savu», atitinkamai keičiantis kintant situacijai ir neprarandant savojo AŠ. Kaip chameleonas, jis keičia savo atspalvį prisitaikydamas kintant jį supančiai aplinkai, bet visuomet išlieka tuo kas jis yra – chameleonu. Viena iš labiausiai paplitusių iliuzijų, pavergusių nesuskaičiuojamą begalę žmonių – iliuzija, jog bet kuriuo momentu galima kardinaliai pakeisti savo gyvenimą ir tapti jo Šeimininku. Ir vis kažkaip užmirštama, kad kiekvienas turime savo priedermę, kokią tai praeitį, ne visada stabilią dabartį ir dažniausiai neaiškią ateitį. Žmonės orentuoti į šios minutės, isterišką ir egzaltuotą proveržį, pasiruošę proveržio metu greitai «nuversti kalnus ir išdžiovinti jūras», dažniausiai yra šios iliuzijos valdžioje. Atsakymo į klausimą:  «Kam?» jie dažniausiai neturi. Arba yra kažkas panašaus: «Tam, kad po tokių pastangų galėtu galu gale ramiai gyventi ir nesivarginti»! Jiems kažkodėl atrodo, jog jei jie taip pasielgs, tai sėkmingas gyvenimas būtinai ateis ir ilgam. Prisiminiau dainininką Kobzoną. Jis 90-aisiais pasakojo apie savo karjerą, kiek kartų jis įvairiuose konkursuose-festivaliuose užimdavo garbingą antrą vietą, bet niekada pirmosios. Tuomet su šypsena savo pašnekovo paklausė: «Ir kurgi visi tie nugalėtojai dabar?». Darbas, pastangos ir judėjimo vektorius, tai nusistatome kiekvienas savarankiškai – čia ir laivas, ir būrės, ir vėjas su ekipažu.

    Užsiėmimai skirti asmenims nuolat bendraujantiems su klientais, žmonėms norintiems suprasti savo egzistencijos dėsnius. Užsiėmimai reikalingi praktinių įgūdžių įgijimui įsisavinant psichoenergetinę apsaugą, bendro tonuso pakėlimui,  atsparumo stresui išsiugdymui, gebėjimui atskirti problemą nuo užduoties bei optimalaus jų sprendimo algoritmo išvystymui savyje. Tai tik kai kurie aspektai to, kas užsiėmimų metu bus treniruojama/ugdoma/tobulinama.