Sėkmės rezonansas

  Sėkmės rezonansas

  Sėkmės rezonansas

  Vedantysis gydytojas – aukščiausios kategorijos psichologas Vitalij Bogdanovič (Rusija, Sankt Peterburg), autorinės mokyklos Себе и людям“  įkūrėjas ir vadovas.

  Daugumai žmonių kyla daug gyvenimiškų klausimų į kuriuos neturi atsakymų. Beveik kiekvienas esame kuo tai nepatenkinti savo gyvenime: darbu, uždarbiu, sveikata, išvaizda, ir t.t.. Visuomet reikia ką tai pakeisti, ir net kai yra viskas, vis tiek išlieka jausmas, ko tai trūksta, ko tai svarbiausio, be ko visa kita…

  Jūsų sėkmė negali būti įvardyta svetimoje sėkmėje – vyro, vaiko, sesers pasiekimuose. Kaip taisyklė tai –  išimtys. Sėkmė, tai visuomet emocijos, jausmai. Dėl jų visi mes, be jokių išimčių ir gyvename. Taip kad, siekdami sėkmės neužmirškite ir apie priteklių savo gyvenime.

  Kas kart skirtingose sąlygose, mūsų supratimas apie sėkmės aspektus skiriasi!  Yra vienas reikšmingas vektorius –  jūsų pripažinimas tų žmonių, su kuriais jūs skaitotės. Jūs juos įvardijate esant tikrais žmonėmis. Beje, visa pasaulio ekonomika susideda iš emocijų ir … pinigų.

  Visu pirma reikia aiškiai suvokti – ko «noriu» ir ko «Ne noriu», reikia rasti atitinkamą įvardijimą. Toliau – koncentracija ir motyvo sukūrimas, valios pastangos. Būsenos «judėjimo link tikslo» sukūrimas. Tuomet siekis vers iš visų jėgų judėti link rezultato. Be šios būsenos – ne tik visas pastangas nukreipti, bet ir pačios jėgos rasti nepavyks. Čia jau nėra vietos «lydekai paliepus…»!

  Teigiamų nuostatų sukūrimas, puikus dalykas, tik kad žmogus turi gana griežtas nuostatas, ir norint jas pakeisti reikia daug laiko, o rezultato reikia jau «vakar»! Čia ir yra nesėkmių esmė. Kartoju, pagrindinė klaida – netiksli nuostata «noriu».

  Pavyzdys. Merginos: «Noriu sutikti ir ištekėti už protingo, turtingo ir gražaus vyro». Atranda, ir vyras yra kaip kokio «priešsvorio» vaidmenyje, jis gali girtuokliauti, eiti «į kairę», jo mama gali viską griauti aplink … Nėra tikslumo ir konkretumo – ko aš noriu? Ko aš siekiu tuokiantis – puošnių vestuvių, tiesiog ištekėti, įgyti statusą, laimės savo šeimoje, laimės savo pilnoje šeimoje? Variantų daugybė. Gali rinktis bet kurį. Tai ir yra darbas siekiant sėkmingo šeimyninio gyvenimo. Tuomet svajonė būtinai išsipildys. Gyvenimas  – tai ne paieška savęs. Gyvenimas – tai savęs kūrimas.

  Gyvenimas – mokytojas, kuriam tenka labai brangiai mokėti už pamokas, ir geriau mokėti iškart arba laiku, nei po to išsimokėtinai.