Rezonanso mokykla. Fizinių ir intuityvinių pojūčių vystymas

  Rezonanso mokykla

  Rezonanso mokykla. Fizinių ir intuityvinių pojūčių vystymas

  Vedantysis gydytojas – aukščiausios kategorijos psichologas Vitalij Bogdanovič (Rusija, Sankt Peterburg), autorinės mokyklos „Себе и людям“ įkūrėjas ir vadovas

  Pojūčiai (jutimai) – sugebėjimas įeiti į rezonansą su reikiamu objektu (daiktas, įdėja, situacija, žmogus, vieta, problematika). Dėka šios unikalios savybės, mes galime tapti ganėtinai sėkmingesni, socialiai prisitaikę, teisingai vertinti įvykius ir visada jausti kas vyksta aplinkui.

  Seniau tai skaitėsi «stebuklingomis sąvybėmis» (sidhi), aiškiaregyste, ekstrasensorika,  pasiekiamomis tik nedaugeliui. Šiuo metu jau daugumai žinoma, kad tai visi labo įgūdis, gerai ištreniruota, išreikšta ir užfiksuota empatija, sensatyvumas. Tokių įgūdžių išlavinimas joks stebūklas, užtat reikia daug darbo ir atkaklumo, ir tikslaus metodikų vykdymo, kurias dar 90-imtais sukūrė V.B.Poliakov, bei nuoseklaus saugumo technikų laikymosi. Išmokyti šių įgūdžių galima beveik kiekvieną, kadangi sensatyvinių savybių turime visi. Tiesa, jos pasireiškia kiekvienam skirtingame lygmenyje, kaip mokėjimas piešti, dainuoti ar šokti.

  Gautas ir tapęs įprastu įgūdžiu, suteikia naujas galimybes gyvenime, paaštrina gebėjimą kitaip, nestandartiškai matyti kasdienybę, kas įprasta. Tai suteikia galimybę  rasti arba sukurti sau ir savo artimiesiems naujus šansus, išryškinti kūrybinį potencialą. Intuicija esanti mumyse, dėka išryškintos bei užfiksuotos savyje naujos kokybės, leis tiksliau nusistatyti savuosius tikslus ir kilusias problemas sėkmingai perversti į užduotis.

  Seminaras skirtas plačiam dalyvių ratui.