Pažinimas – Jėgos vietos…

  Pažinimas - Jėgos vietos Vilnius ir jo apylinkėse

  Pažinimas  – Jėgos vietos Vilnius ir jo apylinkėse

  Pažinsime, pajusime krašto, kuriame gyvename, įvairialypius informacinius – energetinius klodus, visą naujų emocijų paletę.  

  Dirbant su „Jėgos vietomis“ vyksta giluminis pasinėrimas į tikrojo „Aš“ pasaulį. Keičiasi ir pasaulio paveikslas. Tai labai gilus darbas su savimi, savo gyvenimu, asmenybe, su siela. Rezultatai viršija pačius didžiausius lūkesčius.     

  Štai šituo darbu mes ir užsiimsime mūsų gimtojo krašto mieste Vilniuje bei jo apylinkėse. Įvaldę tam tikras technikas, visam laikui išmoksime semtis resursų iš „Jėgos vietų“  esančių greta mūsų. Nereikės švaistyti krūvos pinigų ir laiko klajojant po pasaulį, o patekę į tokias vietas svetur, žinosime ką su ta energija veikti.  

  Vedantysis Vitalij Bagdanovič (Rusija, Sankt Peterburg) aukščiausios kvalifikacijos psichologas. Maskvos M. A. Šolochovo valstybinio universiteto, Sankt Peterburgo filialo psichologijos katedros dėstytojas, Rusijos Mokslų Akademijos  premijos laureatas (pakitusios sąmonės būklių tyrimai). Keturių specializacijų gydytojas, autorinės mokyklos „Себе и людям“  įkūrėjas ir vadovas.