Rytietiškas pėdų masažas (Foot oriental therapy)

  Rytietiškas pėdų masažas

  Rytietiškas pėdų masažas (Foot oriental therapy)

  Vedantysis Ariel Pelevin (Izraelis),masažo dėstytojas.  Baigė mokslus Amerikos – Izraelio fitneso institute (Izraelis), Reidmann international college for complementary medicine (Izraelis),  ir IPSB-COLLEGE (USA), stažavosi geriausiuose Izraelio SPA centruose, taip pat ir įžymiausiame pasaulio centre – Carmel Forest SPA Resort Deluxe, Londono SHTEINER vardo SPA akademijoje. Giluminių audinių havajietiško ritminio masažų metodikų, knygos „Giluminių audinių masažas“ ir masažinių metodikų video kursų autorius. Baltijos šalių SPA čempionato 2010 m. žiuri narys.

  Tai puiki organizmo atstatymo metodika, skirta vidaus organų disfunkcijos pašalinimui, imuniteto stiprinimui, laikysenos ir atraminio – judamojo aparato konstruktyviam poveikiui. Virš 2500 metų ši metodika rytuose naudojama viso organizmo gydymui, atliekamas gylus poveikis pėdoms iki pat kelio sąnario, kuris įgalina atstatyti viso kūno balansą ir pašalinti tokias disfunkcijas kaip pilnapadystė, skoliozė, sąnarių displazija, sumažinti kelių ir dubens sąnarių artrozę.
  Poveikis į taškus pėdose įtakoja kaip visceralinius,  taip ir somatinius tarpusavio ryšius. Ši procedūra plačiai taikoma ir SPA centruose, tai ypatingai maloni, suteikianti lengvumą pėdoms ir visoms kojoms,  puikiai papildanti viso kūno apdirbimą. Ypač puikiai tinka žmonėms su patinimais ir nėščiosioms moterims. Metodika tinka reabilitacijai ir relaksacijai. 

  Ši metodika skiriasi nuo tradiciškai siūlomų technikų, nes apjungia Vakarų refleksologijos elementus ir kitų Rytų kraštų (Tailandas, Laosas, Kambodža, Tibetas) technikas, kas suteikia galimybę praplėsti poveikio arsenalą ir atlikti pilnavertę procedūrą ne trumpesnę nei 60-70 minučių.

  Masažistai, kosmetologai, fizioterapeutai ir SPA terapeutai galės atlikti unikalų poveikį klientui ir praturtinti  savo praktiką rytietiškomis technikomis.