Palsingas – cholistinis masažas

  Palsingas - cholistinis masažas

  Palsingas –  cholistinis masažas

  Vedantysis Ariel Pelevin (Izraelis)masažo dėstytojas.  Baigė mokslus Amerikos – Izraelio fitneso institute (Izraelis), Reidmann international college for complementary medicine (Izraelis),  ir IPSB-COLLEGE (USA), stažavosi geriausiuose Izraelio SPA centruose, taip pat ir įžymiausiame pasaulio centre – Carmel Forest SPA Resort Deluxe, Londono SHTEINER vardo SPA akademijoje. Giluminių audinių havajietiško ritminio masažų metodikų, knygos „Giluminių audinių masažas“ ir masažinių metodikų video kursų autorius.

  Šis masažas tai vientisa profilaktinė, terapinė ir reabilitacinė sistema.  Metodo autorius Tovi Browning (Izraelis), osteopatijos ir refleksologijos specialistas. Palsingo – cholistinio masažo išskirtinės  savybės – vientisumas ir švelnus priėjimas kaip techninėje, taip ir terapinėje dalyse. Ypatingas dėmesys skiriamas įvairių technikų – metodų naudojimui dirbant su kūnu, šalinant su blokus, tame tarpe psichologinių ir terapinių poveikių metodikų. Palsingo – cholistinio masažo kaip vientisos sistemos poveikį, galima apžvelgti iš trijų pusių:  poveikis kūnui – atliekami masažo veiksmai,  osteopatijos ir manualinė terapija;  psichologinis poveikis – naudojama psichoterapija; energetinis poveikis –  įgalinantis vientiso, skirtingų organų darbo ritmo atstatymą, jų sinchronizacijos dėka, o taip pat sinchronizuojant asmenybės sąmonės bei pasąmonės sferas. Metodo vientisumas įgalina platų panaudojimo spektrą gydant įvairiausius psichosomatinius sutrikimus. Švelnaus poveikio dėka, metodą galima naudoti dirbant tiek su suaugusiais, tiek su vaikais, taipogi su garbaus amžiaus klientais. Masažą, technikų minkštumas ir principas «jokios prievartos», daro tiesiog nepakeičiamu pooperacinio atstatymo periodu, jį galima sėkmingai naudoti refleksoterapijoje, manualinėje terapijoje, kosmetologijoje, fitnesse, psichoterapijoje ir t.t.

  Septyni technikos principai:

  1. Visapusiški judesiai

  2. Praplėtimas ir pailginimas

  3. Sujungimas

  4. Tarpusavio ryšys

  5. Jokios prievartos                 

  6. Išgydymas, o ne ištaisymas

  7. Savęs išgydymas  

  Išlingavimo technikos pagrindą sudaro trys pagrindiniai elementai, jie sukuria visapusišką poveikį. Šie trys raktai atveria duris saviugdai, didina sąmoningumą bei vidinį vystymąsi. Tai liečia tiek pacientą, tiek ir terapeutą.             

  Tai: suvokimas, atsakomybė,  priėmimas.

  Užblokuotų sričių atvėrimui palsingo – cholistiniame masaže naudojama 12 skirtingų būdų: 1.Tiesioginis kontaktas      

  2. Šalia esančios srities masažas

  3. Netiesioginis bloko masažas

  4. Masažas «be judesio»

  5. Prisilietimas

  6. Iššaukimas

  7. Kvėpavimas

  8. Garsas

  9. Sustiprinimas

  10. «Pokalbis» su simptomu

  11.Vaizduotė  

  12. Judesys

  Judesio, kuriame dalyvauja visas kūnas, dėka masažas:

  -didina raiščių ir sausgyslių funkcionalumą, taipogi sąnarių lankstumą ir elastingumą, aktyvina kraujotaką sąnarių srityje;

  -efektyvus esant pervargimui, stresui, depresijai ir baimės būsenoms;

  -gerina miegą, nuotaiką, harmonizuoja nervinę sistemą, naudingas esant nusilpusiam imunitetui, sutrikus hormoninei sistemai bei nevaisingumui;

  -efektyvus dirbant su fizinės ir seksualinės prievartos aukomis;  

  -naudingas ruošiant ligonius sudėtingoms operacijoms;

  -stimuliuoja pozityvų požiūrį į pasaulį ir suaktyvina gyvybinę energiją…