Kombinuotas veido masažas

  A.Pelevin

  Kombinuotas veido masažas

  Vedantysis Ariel Pelevin (Izraelis)masažo dėstytojas.  Baigė mokslus Amerikos – Izraelio fitneso institute (Izraelis), Reidmann international college for complementary medicine (Izraelis),  ir IPSB-COLLEGE (USA), stažavosi geriausiuose Izraelio SPA centruose, taip pat ir įžymiausiame pasaulio centre – Carmel Forest SPA Resort Deluxe, Londono SHTEINER vardo SPA akademijoje. Giluminių audinių havajietiško ritminio masažų metodikų, knygos „Giluminių audinių masažas“ ir masažinių metodikų video kursų autorius. Rusijos masažistų lygos garbės narys. Baltijos šalių SPA čempionato 2010 m. žiūri narys.

  1-oji pakopa

  Nagrinėsime fascialinius tarpusavio ryšius kūne, veido anatomija. Aiškinsime darbo su veidu algoritmo sudarymą, apykaklės ir plaukuotosios galvos dalies paruošimą, kaip būtina veido korekcijos dalį. Mokysimės miofascialinės technikos ir poveikio į taškus plaukuotosios galvos dalyje, švediško holistinio  veido masažo. Seminaro metu supažindinsime su nauju požiūriu į darbą su veidu, nustatant  įvairių audinių sluoksnių tarpusavio ryšius ir sąveiką. Seminaras skirtas tiek kosmetologams tiek ir masažistams, patyrusiems specialistams ir naujokams. Metodika suteiks visus būtinus instrumentus kokybiškam darbui su veidu: įtampos nuėmimui nuo pagrindinių veido raumenų, pabrinkimų pašalinimui, limfos tekėjimui gerinti, taip pat relaksacijai. Kaip specialistas jūs susipažinsite su paprastomis ir labai efektyviomis neoperacinėmis veido korekcijomis ir poveikiu į taškus šalinant neuralgijas bei skausmus.

  2-oji pakopa

  Šiame seminare specialistai praėję 1-ają pakopą, susipažins su naujomis poveikio metodikomis į veido giluminius raumenų ir fascijų sluoksnius, korekcijai ir disfunkcijų pašalinimui. Šiame etape mokysimės veido giluminių audinių masažo, miofascialinio relizo technikos, osteopatinių technikų atliekant poveikį per burnos ir nosies  ertmes, raumeninių – energetinių technikų veido ir kaukolės funkcijų atstatymui. Ši metodika leis jums suteikti klientui malonų ir terapinį poveikį, bei suteiks būtinus instrumentus struktūriniam veido poveikiui, įgalins atstatyti veido raumenų balansą, pašalinti disfunkcijas gimdymo traumų lygmenyje ir kraniosakralinius pažeidimus.