BEST (bio-energo sisteminė terapija) MAX I

  Dmitrij Atlanov

  BEST (bio-energo sisteminė terapija) MAX I

  Unikalus „BEST – max” kursas supažindins ne tik su E.Zujev sistemos palikimu, bet ir paaiškins, sistemos mechanizmus, kūno psichoterapijos galimybes sprendžiant klientų tiek fizines tiek psichosomatines problemas, remiantis paskutiniais mokslo ir praktikos pasiekimais.

  Kurse yra keturi savarankiški moduliai, skirti vienam kokiam tai BEST aspektų. Galima dalyvauti ir tik viename iš jų, kurio tema jums įdomi.

  Kurso metu bus detaliai apžvelgta:

  kūno psichoterapijos, masažinės, osteopatinės technikos BEST; diagnostika ir kūno skaitymas;

  technikos, leidžiančios įvaldyti energetinius komponentus, «efyrinį kūną», «pojūčių kūną»;

  transinės technikos – «regresija ir progresija», «darbas su praeitu ir būsimu gyvenimu», darbas «giminės kanale»; 

  neurotinių ir psichosomatinių sutrikimų ir ligų, seksualinių sutrikimų, darbo algoritmai, esant įvairiems funkcionaliniams ir kūno sutrikimams.

  Kursas skirtas:

  – kūno psichoterapeutams, masažistams;

  – psichologams, psichoterapeutams;

  – žmonėms, siekiantiems įsisavinti kūno psichoterapiją.

  Vedantysis Dmitrij Atlanov  (Rusija, Sankt Peterburg) filosofijos mokslų daktaras, praktikuojantis psichologas, kūno psichoterapeutas, psichoanalitikas

  Teorija

  Metodo BEST formavimosi ir vystymosi istorija. Panašumai ir skirtumai nuo pagrindinių kūno psichoterapijos krypčių. Sistemos BEST vystymasis. Metodo filosofija, principiai.  Individualus vystymasis BEST: metodo vystymas/savęs vystymas. BEST teoriniai ir praktiniai aspektai. Sistema: Sistemos suvokimas. Sisteminis priėjimas BEST. Atgalinis ryšys, aktyvus dialogas, dinaminis transas, dėmesio valdymas, vaizdinis modeliavimas. Darbas su būsenomis.

  Schema: stresas-distresas-eustresas. Postresinės reakcijos vystymosi mechanizmai.  Priežastys ir pasekmės.

  Vystymas ir BEST reklama, kaip kelio pasirinkimas realizuotis. Juridiniai aspektai. Etiniai aspektai. BEST kaip praktika asmeniniam ir dvasiniam augimui bei vystymuisi. 

  Metodologija 

  Reikalavimai ruošiant BEST terapeutą – operatorių.

  BEST naudojimo indikacijos ir kontraindikacijos. BEST kaip terapija. 

  Nusiteikimo ir savikorekcijos ypatumai. Operatoriaus saugumo technika.

  Perėjimo ritualas

  Įėjimas į srautą. Pratimai skirti operatoriaus pasiruošimui dirbti. Nusiteikimas ir savikontrolė.  Savirealizacija. Treningas operatoriui. «Malda Visatai». Įėjimas į «darbinį stovį». «Mosto» technika.

  Technikos

  – Masažo sąvoka. Veiksmai paremti masažinėmis technikomis. Pagrindinių, bazinių, veiksmų atlikimo technika, naudojant jų elementus kūno psichoterapijoje.  Skirtumai nuo klasikinio masažo. BEST specifika. Darbas su skausmo sindromais. Histamininiai ir psichoemociniai blokai bei jų sąsajos. Užspaudimų paieška ir deblokavimas. Energetinė bangelė, bėgantis volelis, upeliukas.  

  – Darbas projekcinėse zonose. Zahardino – Gedo zonos. Refleksogeninės zonos. Skausmingo masažo (dozuotas skaumingas poveikis) mechanizmai ir technikos. Lokali miofascialinė relaksacija. Gili kapiliroterapija ir limodrenažas.

  – Veiksmai paremti miofascialine sistema. Relaksacijos samprata. Ištempimai. Kinematinė grandinė. Horizontalus statinis ištempimas. Pagrindiniai linijinės biokorekcijos aspektai, naudojant individualius ir grupinius ištempimus.

  – Darbas su galva. Plaukų tempimas. «Čemer». Energetinis galvos masažas. Galvos smegenų kraujagyslių tonuso korekcija. Išorinis ir vidinis praplovimas. Aurikulodinamika.

  – Darbas su galūnėmis. Lokalus poveikis. Projekcijų nustatymo principai. Galūnių trigeriniai taškai ir zonos. «Astralinė amputacija».