Žmogaus kūno psichosomatinių ir somatinių išraiškų harmonizavimas

  Kviečiame į mokymus „Žmogaus kūno psichosomatinių ir somatinių išraiškų harmonizavimas”

  Kada? Kur? Balandžio 1-2 d. 10.00 val. Viešbutyje „Corner hotel“ (T.Ševčenkos g.16) Vilnius

  Vedančioji Tatjana Umnova – Meta kineziologijos metodo (MKM) instruktorė, energetikos kineziologė, psichoterapeutas sandorių analizės metodu, kandidatas STA-p, tarptautinis antistresinės technikos instruktorius, visceralinis terapeutas.

  Savo praktikoje į kiekvieną asmenį žiūriu kaip į neuromodelį, susidedantį iš 4 elementų:

  fiziškumas (fizika)

  emocionalumas, jausmai

  mentalitetas

  Dvasia

  MCM kalbame ne apie žmogų kaip apie subjektą, mes kalbame apie neuromodelį, apimantį visus santykius – tiek vidinius, tiek išorinius.

  Iš to išplaukia, kad šis metodas veikia su fiziniu žmogaus kūnu, emocijomis, psichika, Dvasia ir jų santykiu su išorinėmis įtakomis.

  Metodo esmė: holistinis ir sisteminis požiūris į žmogų kaip į daugiamatę sistemą (nervų modelis).

  Šis metodas skirtas jums, jei:

  ✅ Norite pakeisti savo gyvenimą ir ieškote veiksmingo būdo spręsti savo problemas. Jei jau išbandėte daugybę dalykų ir negavote laukiamo rezultato.

  ✅ Domitės kineziologija ir nori išmokti pasitikrinti bei išsikelti tikslus darbui su žmogumi, sužinoti, ką per kūną pasakoja neuromodelis ir kaip su juo dirbti;

  ✅ Esate pagalbinis specialistas, bet negalite pradėti praktikuotis, nes kyla baimės ir abejonės;

  ✅ Esate psichologas, koučeris, teta praktikas, jogos terapeutas, masažuotojas, osteopatas, reiki praktikas, treneris, dirbate su žmonėmis ir norite veikiančios bei veiksmingos technikos praplėsti savo pagalbos žmonėms akiratį;

  ✅ Esate tiesiog žmogus, kuris nori padėti sau ir savo šeimai būti sveikiems;

  ✅Domitės saviugda ir norite geriau suprasti, kaip veikia jūsų kūnas ir kaip veikia šiuolaikiniai metodai.

   

  Įgysite naujų įgūdžių, suprantamą darbo algoritmą, išmoksite gauti neuromodelių atsakymus per fizinį kūną (raumenų testavimas) ir galėsite dirbti su įvairiais prašymais, įtampa, baimėmis, įsitikinimais, mentalinėmis nuostatomis.

  Studijuodami dirbsite su savimi.

  Pirmoji ir esminė metodo korekcija „Susijungimas su savo esmės šerdimi“. Jos užduotis – susieti žmogų su savimi – jo esme. Kur žmogus gali suvokti savo kūną, savo emocijas ir pojūčius, mintis, savo Sielos siekius (gauti atsakymą). Ši korekcija leidžia daug efektyviau dirbti su visomis vėlesnėmis korekcijomis.⠀

  Pirmoji ir esminė metodo korekcija – taisymas „Susijungimas su savo esmės šerdimi“. Jos užduotis – susieti žmogų su savimi – jo esme. Kur žmogus gali realizuoti savo kūną, savo emocijas ir pojūčius, mintis, savo Sielos siekius (atsakymą). Ši korekcija leidžia daug efektyviau dirbti su visomis vėlesnėmis korekcijomis.

  Kaina 285 eu

  Išankstinė registracija e.p.: vaiskaplius@gmail.com; tel.: +37068551588;+37061497988;

   

  www.vaiska.lt

   

  Seminaro rekvizitai
  • Pradžia
   1 balandžio, 2023 10.00
  • Pabaiga
   2 balandžio, 2023 18.00