Visceralinė pilvo terapija

  Kviečiame į mokymusVisceralinė pilvo terapija” 

  Kada? Kur? Gegužės 27-28 d. 10.00 val. Viešbutyje „Corner hotel“ (T.Ševčenkos g.16) Vilnius

  Natalija Kolosovskaja (Ukraina, Kijev) reabilitologė, visceralinė terapeutė, energetinė kineziologė

  Kursas skirtas masažo, reabilitacijos, manualinės terapijos, kineziologijos sričių praktikams. Mokymo programoje pateikiama bendra informacija apie topografinę anatomiją, kineziologiją, diagnostikos metodus ir poveikį vidaus organams.

  Visceralinė terapija – tai nechirurginis būdas paveikti vidaus organus per priekinę pilvo sienelę spaudžiant, baksnojant, judinant, masažuojant. Manipuliacijos tikslas – pašalinti vidaus organų limfinę ir veninę discirkuliaciją, atkurti jų padėtį intraabdominalinėje erdvėje, normalizuoti medžiagų apykaitos procesus organizme ir pašalinti funkcinius sutrikimus. Dėl organo poslinkio ar spazmo atsiranda difuziniai sutrikimai, pablogėja jo mikrocirkuliacija ir inervacija, dėl ko sumažėja šio organo ar organų sistemos funkcionalumas, atsiranda hipoksija, venų ir limfos stagnacija ir dėl to vystymasi vidaus organų patologijos, infekcijos ir viso organizmo intoksikacijos.

  Visceralinio terapeuto užduotis – surasti ir pašalinti vidaus organų darbo sutrikimus. Nustatyti ligos priežastį diagnostiniu būdu, pavyzdžiui: kineziologiniais tyrimais, palpacija, simptomine diagnoze, kūno ir veido projektinių zonų apžiūra arba elementaria apklausa. Visa tai ir dar daugiau bus aptarta mūsų mokyme.

  Seminaro tikslas: Išmokyti diagnozuoti ir šalinti vidaus organų bei raumenų ir kaulų sistemos darbo sutrikimus. Atskirti visceralines ir stuburines ligos priežastis, taip pat suprasti šių dviejų sistemų funkcinį ryšį.

  Seminare išmoksite:

  • topografinę vidaus organų anatomiją;
  • nustatyti reprezentacines vidaus organų zonas ant veido ir kūno;
  • nustatyti visceralinę ir stuburo sutrikimų priežastį;
  • atlikti vidaus organų kineziologinius tyrimus;
  • iškrauti kaklo ir krūtinės ląstos sritį, kad būtų išvengta paūmėjimų;
  • pilvo pradirbimo metodų ir minkštujų kryžkaulio, uodegikaulio, gaktos ir klubinių kaulų tvirtinimo būdų.
  • energetinę vidaus organų, sąnarių ir dubens kaulų korekciją.

   

  Visceralinio manipuliavimo technikos paprastai ir suprantamai

  • pašalinti funkcinį ir struktūrinį virškinimo, kvėpavimo, urogenitalinės, širdies ir kraujagyslių, limfinės, kraujotakos, endokrininės ir nervų sistemos disbalansą; vidaus organai) ir entororaptozė (plonosios žarnos prolapsas).
  • suteikti pirmąją pagalbą esant pilvo ir nugaros skausmams, hiperkrizės metu atlasvinti kaklą ir pašalinti migreninį skausmą, naudoti vakuminę taurelę nuo pilvo ertmės spazmų ir gimdos, plonųjų ir storųjų žarnų prolapso.
  • manipuliacijos su krūtimi, siekiant pašalinti krūties ligų problemas (mastopatija, policistozė, miazitas ir kt.)
  • darbo metodai su ginekologinėmis ir urologinėmis ligomis, tokiomis kaip prostatitas, impotencija, policistozė, mioma, mikrofibriomos, adenomijos ir endometriozė.

   

  Seminaras pritaikytas ir žmonėms be medicininio išsilavinimo ir bus naudingas visiems, norintiems padėti sau ir savo artimiesiems. Kas ieško paprasto ir veiksmingo gydymo metodo. Visiems praktikuojantiems gydytojams, masažuotojams, kineziologams, reabilitologams, psichologams, osteopatams ir chiropraktikams. Šis metodas yra prieinamas visiems!

   

  Kaina 285 eu

  Išankstinė registracija e.p.: vaiskaplius@gmail.com; tel.: +37068551588;+37061497988;

   

  www.vaiska.lt

   

  Seminaro rekvizitai
  • Dienos
   Val
   Min
   Sek
  • Pradžia
   27 gegužės, 2023 10.00
  • Pabaiga
   28 gegužės, 2023 18.00