Veidą jauninanti skulptūrinė korekcija

  Kviečiame į mokymus „Veidą jauninanti skulptūrinė korekcija“

  Kada? Kur? Balandžio 29-30 d. 10.00 val. Viešbutyje „Corner hotel“ (T.Ševčenkos g.16) Vilnius

  Galina Tsapiv (Ukraina, Lvov), gydytoja, bendroji medicina. Kosmetologė dirba daugiau nei 20 metų, teikia pirmenybę masažo technikoms

  Skulptūrinis masažas – tai korekcijos metodas, padedantis pašalinti kosmetinius defektus be chirurginės intervencijos. Šis metodas tinka kaip profilaktinė priemonė kovojant su senėjimu ir atsikratyti jo pėdsakų. Šią techniką sėkmingai naudoja estetikos specialistai – Meghan Markle, Sharon Stone ir Sandra Bullock.

  Masažuotojas, kaip ir skulptorius, sugeba jūsų veidą paversti šedevru, nulipdyti dailius bruožus! Skulptūrinis masažas apima gilų veido, kaklo, dekoltė raumenų pradirbimą. Ši technika skirta ne tik kovoti su su amžiumi susijusiais pokyčiais. Atliekant tokį unikalų masažą, raumenys dirba tarsi fizinės treniruotės metu – dėl to pasiekiamas nuostabus liftingo efektas, pagerėja veido ovalas ir odos būklė. Skulptūrinio veido liftingo efektas: formuojamas veido ovalas; oda tampa stangri ir elastinga; dingsta antras smakras; išlyginamos mimikos raukšlės; „žasies pėdutės“ sumažėja; dingsta maišeliai po akimis ir juodi ratilai; išnyksta patinimas; mažėja nasolabialinių ir viršutinių raukšlių ryškumas; tonizuojama dekoltė ir kaklo sritis; pagerėja odos hidrotacija; pagerėja veido spalva; sumažėja poodinių riebalų kiekis; susidaro tinkamas raumenų karkasas; poros susitraukia.

  Skulptūrinis liftingas rekomenduojamas nuo 25 metų. Siekiant išvengti su amžiumi susijusių pokyčių, daromi 1-2 seansai per mėnesį. Po 30 metų procedūros schema keičiasi. Moterims skiriamas skulptūrinio veido liftingo kursas, kurį sudaro 8-10 seansų. Ypatingais atvejais procedūrų skaičius gali būti padidintas. Būtina išlaikyti gautą rezultatą, kuriam 2 kartus per metus atliekami skulptūrinio kėlimo kursai. Sužinosite, kaip atlikti veido patempimą be injekcijų ir operacijų – tik dėka gilaus veido raumenų pradirbimo. Procedūra suteikia ilgalaikį natūralų veido, kaklo ir dekoltė patempimą be šalutinio poveikio ir komplikacijų. Mažina įtampą ir stresą, gerina psichoemocinę klientų, įskaitant ir sergančius lėtinio nuovargio sindromu, būklę. Po procedūros klientai pastebi puikų atsipalaidavimą, poilsį ir laimės jausmą. Skulptūrinio masažo specialistų paklausa sparčiai auga visame pasaulyje. Išmokite ir pasiūlykite savo klientėms išskirtinį gydymą. Patikėkite – jos to laukia!

  Kaina 285 eu

  Išankstinė registracija e.p.: vaiskaplius@gmail.com; tel.: +37068551588;+37061497988;

   

  www.vaiska.lt

   

  Seminaro rekvizitai
  • Dienos
   Val
   Min
   Sek
  • Pradžia
   29 balandžio, 2023 10:00
  • Pabaiga
   30 balandžio, 2023 18.00