BEST (bio-energo sisteminė terapija) MAX II

  Bio-energo sisteminė terapija

  Kviečiame į seminarą: “BEST (bio-energo sisteminė terapija) MAX II“

  Kada? 2021m. rugsėjo 4-5 d. Vilniuje, viešbutyje “Corner hotel” (T.Ševčenkos g.16)

  Unikalus „BEST – max” kursas supažindins ne tik su E.Zujev sistemos palikimu, bet ir paaiškins, sistemos mechanizmus, kūno psichoterapijos galimybes sprendžiant klientų tiek fizines tiek psichosomatines problemas, remiantis paskutiniais mokslo ir praktikos pasiekimais.

  Kurse yra keturi savarankiški moduliai, skirti vienam kokiam tai BEST aspektų. Galima dalyvauti ir tik viename iš jų, kurio tema jums įdomi.

  Kurso metu bus detaliai apžvelgta:

  kūno psichoterapijos, masažinės, osteopatinės technikos BEST; diagnostika ir kūno skaitymas;

  technikos, leidžiančios įvaldyti energetinius komponentus, «efyrinį kūną», «pojūčių kūną»;

  transinės technikos – «regresija ir progresija», «darbas su praeitu ir būsimu gyvenimu», darbas «giminės kanale»;

  neurotinių ir psichosomatinių sutrikimų ir ligų, seksualinių sutrikimų, darbo algoritmai, esant įvairiems funkcionaliniams ir kūno sutrikimams.

  Kursas skirtas:

  – kūno psichoterapeutams, masažistams;

  – psichologams, psichoterapeutams;

  – žmonėms, siekiantiems įsisavinti kūno psichoterapiją.

  Seminaro trukmė rugsėjo 4-5 d. 10.00-18.00 val.

  Vedantysis Dmitrij Atlanov  (Rusija, Sankt Peterburg) filosofijos mokslų daktaras, praktikuojantis psichologas, kūno psichoterapeutas, psichoanalitikas

  Teorija

  Žmogus kaip sistema: fiziškumas (organizmas), seksualumas (lytis), socialumas (vaidmuo), asmenybė (personifikuota savirefleksija), kreatyvumas (kūrybiškumas), sąmoningumas (abstrakcija), sistemingas (integracija). Kūno ir kūniškumo ryšys su aukštesniais sąmonės lygiais.

  Žmogus kaip meta sistema. Sistemingo požiūrio prielaidos. Pagrindinė metafora: žmogus kaip sistema. Sistemingos metaforos variantai (aprašymo ir interpretacijų kalbos). Žmogaus teorija. Žmogaus sistemos modelis. Metasistema: sisteminė antropologija, sisteminė psichologija, sisteminė metafizika.

  Žmogaus vystymasis, dinaminės sistemos aktualizacijos pagal amžių modelis. Asmuo ir kūnas. Asmenybės samprata. Amžiaus pokyčiai tarp lygių (krizės). Kūno įvaizdis ir jo transformacijos etapai. Kūno įvaizdžio kitimo ir korekcijos mechanizmai. Fiziškumo samprata. Fiziškumo vaidmuo psichologinėje būsenoje ir elgesyje.

  Pagrindinės kinų mokymų apie meridianus nuostatos. Yin-yang teorija.

  Šiuolaikinis energijos centro supratimas. Pagrindiniai energijos centrai yra jų ryšys su nervų ir endokrinine sistema, sąsajos tarpusavyje ir tarpusavio priklausomybė. Įtaka psichologiniams ir elgesio aspektams. Svarbiausi taškai, esantys meridianuose BEST sistemoje.

  Metodika

  Rankų jautrumo paruošimas ir tobulinimas: technikos ir būdai. Bendrojo jautrumo ugdymas. Praktinis „ekstrasensorikos“ treningas. Energetinės praktikos. Energijos rinkimas ir energijos valdymas. „Stebėtojų“ parengimas ir konfigūravimas. Trečioji pozicija BEST’e. Reikalavimai operatoriui, reikalavimai ir saugumas operatoriui bei dirbančiajam. Reikalavimai įrangai, darbo vietai, drabužiams. Sąveika su klientu BEST’e. Kontaktas, sutartis,  darbinis aljansas, procesas ir rezultatas, apmokėjimas.

  Technikos

  – Veiksmai naudojant spaudimą.

  – Kompleksinės technikos pagrindai: laisvos energijos magistralės, nematomas žmogaus karkasas. Karkaso vizualizacija ir jo būsenos korekcija. Disbalanso pašalinimas. „Kundalini stūmoklis“ tiesioginis ir atbulinis. Poveikio į kūną pervedimas į psichoterapinį poveikį.

  – Gilus bioenergetinis krūtinės ir krūtinės organų drenažas. Susipažinimas su pagrindais: dozuojamo išorinio skausmingo poveikio impulsas. Lėtinio streso būsenos reikšmė korekcijoje. Psichoemocinių būsenų ir kvėpavimo santykis. Lėtinių depresinių būsenų prevencija ir gydymas. Kvėpavimo technikos BEST’e.

  Kombinuotas taškinis masažas akumoliatyviam poveikiui (KTM). Sklendžianti strėlė. Ištempimai 3 sudėtingumo. Dinamiškas ir X tempimas. Vertikalūs ir lankiniai ištempimai, į priekį ir atgal. Levitacijos efektas.

  Kaina 220 eur

  Išankstinė registracija e.p.: vaiskaplius@gmail.com; tel.: +370 68551588

  www.vaiska.lt

  Seminaro rekvizitai
  • Dienos
   Val
   Min
   Sek
  • Pradžia
   4 rugsėjo, 2021 10:00
  • Pabaiga
   5 rugsėjo, 2021 18:00
  • Miestas
  • Adresas
   Corner Hotel, Ševčenkos g. 16
  • Telefonas
   +370 685 51588
  • El.Paštas
   vaiskaplius@gmail.com
  • Kaina
   €220