BEST-BIO ENERGO SISTEMINĖ TERAPIJA

  Maloniai kviečiu susipažinti ir išbandyti unikalią sveikatinimo sistemą BEST-BIO ENERGO SISTEMINĘ TERAPIJĄ.

  Renginys skirtas visiems norintiems susipažinti su labia efektyvia metodika.

  Kada? Gegužės 21 d. 10.00 val. Žemaitės viešbutyje (Žemaitės g.15) Vilniuje. Vietų skaičius ribotas.

  Kas yra B.E.S.T. – tai gilus sisteminis psichoterapinis žmogaus organizmo poveikis, naudojant formalius klasikinio masažo metodus (technikas).

  Gilus poveikis (giluminis), nes veikia ne tik įvykio (problemos, traumos, nesėkmės, ligos) lygyje paviršutiniškai. B.E.S.T. veika gilius pasąmonės lygmens mechanizmus – požievines galvos smegenų struktūras. Vyksta sisteminis poveikis, nes atitinka visus sistemos požymius (sistema – susijusių elementų aibė).

  B.E.S.T. sistema veikia visus žmogaus egzistencijos lygmenis – kūnas, psichika, siela, sąmonė, pasąmonė. Daromas psichoterapinis poveikis, nes dirbama su kūnu ir psichika, siekiant aktyvuoti organizmo atsistatymo mechanizmus, sveikatinimo (išgyjimo) tikslais.

  B.E.S.T. padeda išlaisvinti kūne užstrigusią energiją, kuri eikvojama skausmo/ligos palaikymui ir nukreipti ją kūrybinio potencialo naudojimui – veiksmui.

  B.E.S.T. padeda atpalaiduoti centrinę nervų sistemą, masažo metu organizme įsijungia savireguliacijos procesai, žmogus atranda resursinę būseną, išlaisvinama kūne įstrigusi energija, kuri iki šiol buvo skirta skausmo /įtampos palaikymui.

  B.E.S.T. padeda harmonizuoti kūno ir proto ryšį, suderinti mintis, jausmus ir veiksmą. Seanso metu randamos ir išlaisvinamos psichologinės traumos patirtys, atpalaiduojamos įtampos fascijose, raumenyse, vidaus organuose. Svarbiausias ir pagrindinis B.E.S.T. masažo (sisteminės terapijos) tikslas yra žmogaus išgyjimas, kad tai įvyktų žmogui reikalingas tikslas, noras gyventi, išgyti, kurti.

  B.E.S.T. tai sistema kuri, padeda susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą.

  Vedančioji Ana Aleškevičienė gydomojo ir sportinio masažo terapeutė – Licenzijos Nr.ASL-00367 Spaudo nr.MS003776

  BEST masažą /terapiją studijuoju ir praktikuoju nuo 2016 metų, radau ją ieškodama pagalbos sau ir taip jau sudėliojo pats gyvenimas, kad pradėjau studijuoti mediciną, masažą, prisilietimo meną. Žinių įgijau mokymo programose:

  Masažas kaip sistema į kūną orientuotoje praktikoje pagal metodą BEST-BIO ENERGO SISTEMINĖ TERAPIJA. Dėstytojas Vitalij Bogdanovič (S.Peterburg)

  Transinės technikos kūno psichoterapijoje Dėstytojas Dmitrij Atlanov (S.Peterburg)

  Projekcinė testavimo metodika “Pasaulio paveikslas” Psichologijos institutas Imaton. Dėstytojas Vitalij Bogdanovič (S.Peterburg)

  Kūno psichoterapijos panaudojimas dirbant su neurozėmis ir psichosomatozėmis neuralginiais pažeidimais. Dėstytojas Dmitrij Atlanov (S.Peterburg)

  Šiuolaikinės technologijos dirbant su psichosomatika, naudojant masažines ir kitas kūno praktikas. Dėtytojas Dmitrij Atlanov (S.Peterburg)

  Transinės technikos, seksualiniai sutrikimai ir psichosomatika-korekcija kūno terapijos pagalba. Dėstytojas Dmitrij Atlanov (S.Peterburg)

  Daug metų praktikuoju rezonanso metodą ir jo naudojimą giminės programų korekcijoje, sėkmingai integruoju ir taikau jį savo darbe, padedant žmogui atrasti resursinę būseną.

  Visą laiką gilinu savo žinias įvairiose seminaruose ir mokymuose.

  Kaina 50 eu

  Išankstinė registracija e.p.: vaiskaplius@gmail.com; tel.: +370 68551588; +370 61497988;

  www.vaiska.lt

  Seminaro rekvizitai
  • Pradžia
   4 birželio, 2022 10.00
  • Pabaiga
   4 birželio, 2022 18.00