Tikslų formavimas

  Tikslų formavimas

  Vedantysis gydytojas – aukščiausios kategorijos psichologas Vitalij Bogdanovič (Rusija, Sankt Peterburg), autorinės mokyklos „Себе и людям“ įkūrėjas ir vadovas

  Tikslo numatymas – kryptingai išdėstytas ketinimas, padėsiantis kiekvienam suformuoti savyje patirtį lavinant įgūdžius, kaip teisingai išsikelti sau tikslus, juos  tiksliai  pateikti ir kontroliuoti jų įgyvendinimą.

  Ši programa vertinga tuo, kad padeda ne tik išsikelti tikslus, bet ir juos pasiekti. Ji padeda sujungti asmeninius tikslus su savosiomis užduotimis.

  Programoje naudojamos paprastos, nesudėtingos metodikos, jog dalyviai galėtu taikyti jas savo gyvenime, buityje ir būtyje, kurios padeda pasiekti geidžiamus rezultatus.

  Kas yra varomoji jėga planuojant, atliekant aktyvius veiksmus, dedant pastangas? Kas mus motyvuoja? Tikslas. Tai kelrodė žvaigždė, pripildanti mūsų valią jėga. Turėti tikslą – labai reikalinga ir resursinė būsena, be kurios neįsivaizduojamas laimingas gyvenimas.

  Tikslas – tai svajonė realybėje. Kažkuria prasme mes laisvi ją pasirenkant, o štai realizuoti, jau sudėtingiau. Jei svajonė panaši į neapibrėžtą norą, tai tikslas – protinės veiklos rezultatas. Protas sukuria tikslus pagrįstus logika. Kas geriau? Geriausiai kai svajonės ir tikslai veikia lygiagrečiai.