Reinkarnacinės praktikos

  Reinkarnacinės praktikos

  Reinkarnacinės praktikos

  Seminaro vedančioji Olga Nefedova (Rusija, Maskva) psichologė, liaudies medicinos magistrė, A.Ogulov visceralinės terapijos centro „Предтеча“ dėstytoja, reinkarnologė

  Seminaro metu bus pateiktos dvi reinkarnacinės technikos Eugenij Zujev (Rusija) BEST metodikos autoriaus, ir Dolores Cannon (JAV). Šios technikos gali papildyti viena kitą, suteikia galimybę su gautąja informacija dirbti įvairiais aspektais. Pacientas, iš savo pasąmonės gelmių, pats gauna informaciją be specialisto tarpininkavimo ir tai pašalina galimybę ją sąmoningai iškreipti. Peržiūra vyksta prižiūrint specialistui laikantis saugumo technikos.

  Šių technikų dėka galima:

  Peržiūrėti praeitus gyvenimus; Suvokti atsakomybės svarbą savo gyvenime; Atstatyti užmirštus faktus iš savo gyvenimo; Atsikratyti baimių, pirmoje eilėje – mirties baimės, tame tarpe ir baimių susijusių su stresinėmis situacijomis praeityje; Daugiau sužinoti apie artimus žmones, kur ir su kuo, kokioms aplinkybėms esant buvote susitikę; Išvengti galimybės kartoti buvusias klaidas, išeiti iš to rato, suvokti ir ištaisyti; Išmokti lengviau pernešti gyvenimo sunkumus, suvokti jų priežastis ir neutralizuoti negatyvias situacijas remiantis „atgaila – atleidimas“ metodika.

  Į pirmąją techniką įeina kontaktinis darbas su energetiniais srautais ir centrais, sukeliant atsipalaidavimą, tai įgalina išgauti vaizdinius apie praeitį ir dirbti su jais tiesiogiai (Eugenij Zujev, Rusija).

  Antroji technika bekontaktė, dirbama su vaizdiniais ir toliau nugrimztama į praeitų gyvenimų atsiminimus (Dolores Cannon, JAV).