Pasaulio Paveikslas. Archetipas („Karma“) ir jo naudojimas

  Pasaulio Paveikslas. Archetipas(„Karma“) ir jo naudojimas

  Vitalij Bagdanovič (Sankt Peterburg), gydytojas, aukščiausios kategorijos psichologas

  Mokymo programą sudaro dvi pakopos, skirta psichologams – profesionalams, praktikuojantiems psichologams, profesinio orientavimo specialistams, psichoterapeutams, personalo menedžeriams, kadrų skyrių specialistų vadovams, ir t.t. Skirta tiems, kurie turi profesionalų poreikį įvaldyti praktinius metodus diagnostikai, giluminių motyvų išaiškinimui ir korekcijai, kuriais vadovaujasi žmogus/klientas/pacientas gyvenime. Testo pagrindą sudaro projektinės metodikos, kurios suteikia galimybę klientui/pacientui grafiškai pavaizduoti savo pasąmonės problemas, nesuvokiamas baimes ir nerimą (sietinas kaip su praeitimi, taip ir su ateitimi). Sukurta speciali vaizduojamu daiktų ir sąvokų iššifravimo ir interpretavimo sistema. Teksto iššifravimas suteikia galimybę įvertinti  praeitį ir ateitį (+/- 7 metai) 2-3 mėnesių tikslumu. Testavimo procedūros trukmė nuo 30 iki 50 minučių.

  Papildomos testo galimybės

  „Pasaulio Paveikslas. Archetipas“, personalo kontrolės instrumentas

  Pagrindinę žmogaus psichinio gyvenimo dalį sudaro savęs, pasaulio, ir vietos jame suvokimas, tai ir yra Pasaulio modelis. Šį modelį žmogus formuoja savo poelgiais, mintimis, jausmais, norais ir savirealizacija nuo pat ankstyvos kūdikystės. Didžioji mūsų įsitikinimų, veiksmų, minčių ir poelgių dalis įtakojama ne objektyviomis aplinkybėmis, o subjektyvaus Pasaulio Paveikslo. Žinant atskiro žmogaus prasmingumus, galima su labai dideliu tikslumu prognozuoti bendradarbių elgesį bei patikimumą. Testo pagalba nustatomas paciento atsinešimas į darbą, sugebėjimas kontroliuoti emocijas ir sudėlioti tikslų bei užduočių prioritetus, šeimos, socialinio statuso, savęs paties atžvilgiu bei vietos, kurioje klientas gali jaustis komfortiškai, įgalina numatyti sėkmingos veiklos kryptį, vykdyti jo nuostatų, vystymosi ir poreikių kontrolę. Procedūros trukmė nuo 10 iki 20 minučių. Iššifravimas nuo 10 iki 50 minučių, priklausomai nuo specialisto kvalifikacijos.

  Programa buvo sukurta 1997 metais tyrinėjant pakitusios sąmonės būsenas Sankt Peterburgo M.Lomonosov vardo Valstybinio Universiteto kognytivaus apmokymo katedroje. Autoriai: V.Bagdanovič, А.Naftuljev.
   
  Rekomenduojama specialistams.