Naujo gyvenimo sukūrimas ir formavimas

  Naujo gyvenimo sukūrimas ir formavimas

  Naujo gyvenimo sukūrimas ir formavimas

  Vedantysis gydytojas – aukščiausios kategorijos psichologas Vitalij Bogdanovič (Rusija, Sankt Peterburg), autorinės mokyklos Себе и людям“  įkūrėjas ir vadovas

  Mūsų pagrindinė problema ne tame, kad mums kažko trūksta, o tame, kad turime per daug nereikalingo. Asmenys, kurie nori „visko ir nedelsiant“, kaip taisyklė – lieka be nieko. Retą pamatysite darantį kažką aktyvaus sau pačiam. O norinčiam tai daryti, reikia turėti tam tikrus vidinius užmojus arba praeiti mokymus.

  Dažniausiai mus supa tie žmonės, kuriems iki sėkmės trūksta tik nedidelio žingsnelio. Ir taip visą jų gyvenimą, net tada, kai jie tą sėkmę pasiekia. Atrodo, kad jie gavo viską, ko norėjo, bet jiems vis tiek kažko trūksta, kad pasijaustų laimingais. Galite sekti šių žmonių pėdomis lopydami skyles arba kurti savo gyvenimą  pagal savo pačių eskizus.

  Tai vadinama „Naujo gyvenimo kūrimu ir formavimu“, kuomet jūs patys, savarankiškai, iš naujo sau kuriate ir užtikrinate sėkmingą gyvenimą.

  Sakydami iš naujo, turime galvoje, ne pagal mums įpirštą šabloną, kurį sukūrė mus supanti aplinka dar vaikystėje (šeima, mokykla, draugai, ir t.t.). Kai mes pakeičiame gyvenimą į šiek tiek sau patogesnį. Kaip gi kitaip galima gyventi! Pats modelio pagrindas išlieka toks pat, koks ir yra (karma, likimas). Atminkite, kad dviejų aukštų kotedžo dizaino negalima atkartoti dviejų kambarių bute.

  Mes žinome apie tuos, kurie sukūrė save iš naujo. Jiems „padėjo“ nelaimės ar krizės, artimųjų netektys, sunkios ligos, darbų praradimai, bankrotai. Bet koks rimtas šokas supurto gyvenimą ir priverčia  išsikelti klausimus, į kuriuos ieškome atsakymų. Tokiu atveju būtina rinktis: eiti jau įprastu keliu – atkurti viską kaip buvo anksčiau ir bandyti susitaikyti, ar išdrįsti žengti kitą žingsnį, pasirenkant antrą variantą. Šis seminaras skirtas tiems, kurie pasirinko antrąjį variantą, tiems, kurie nenori laukti prieš tai buvusių pasikartojimų. Nepamirškite naujo, pilnaverčio gyvenimo statymas prasideda nuo tos minutės, kai jūs priimate sprendimą jį sukurti. Visų trijų dienų seminare, mes pradėsime keisti savo gyvenimą nuo pamatų.