Laimė? Ji šalia

  Laimė? Ji šalia 

  Vedantysis gydytojas – aukščiausios kategorijos psichologas Vitalij Bogdanovič (Rusija, Sankt Peterburg), autorinės mokyklos „Себе и людям“ įkūrėjas ir vadovas

  Sakoma, jog gebėjimas būti laimingu – tai arba įgimtas talentas, arba įgūdis, kurį galima išsiugdyti. Yra žmonių, kurie džiaugiasi gyvenimu, ir mano, kad yra laimės vaikai, kuriems pasisekė, bet laimę galima pasiekti darbu.

  Kaip pasiekti laimę?

  Nuspręsti būti laimingu. Tai darbas, kuris padės Jums sukurti asmeninę laimę. Nuspręsti būti laimingu – išsiugdyti įprotį būti laimingu. Kad tai taptų gyvenimo būdu, prasme ir instrumentu siekiant savo tikslų. Esant įpročiui būti nelaimingu, lengvai atsisakoma, bet kokios rūšies laimės ir atsiranda aplinkos kaltinimas dėl gyvenimo nesėkmių. Žmogus tampa nelaimingu, ne dėl to, kad jis negali išmokti džiaugtis gyvenimu ar jam kažkas maišo tai padaryti, bet jo mintys, pasaulėžiūra, vertybės prieštarauja pačiai galimybei pasiekti ir pajusti asmeninę laimę.

  Apie įprotį būti laimingu mes beveik niekada rimtai nesusimąstome. Tai darbas su savimi, atveriant vidinį potencialą ir vystymąsi, bei  suderinant protingą egoizmą su grynu altruizmu. Apie įprotį būti laimingu mes beveik niekada rimtai nesusimąstome. Tai darbas su savimi, atveriant vidinį potencialą ir vystymąsi, bei  suderinant protingą egoizmą su grynu altruizmu.

  Seminaras skirtas plačiam dalyvių ratui.